Kontakter Edsleskog-Bodane-Tösse tätort-Tössebäcken

Rekryteringsgrupp Tösse tätort

Anders Petersson, Pokalhuset, 070-2182181008, anders@pokalhuset.se

Daniel Magnusson, Åmålsvägen 12, 66298 Tösse, 0722-493900 daniel.magnusson@cleanergy.com

Willy Sangwill,willy@wsingfirma.se, 076-7998492, från styrelsen

Rekryteringsgrupp Tössebäcken

Lars Moberg, 070-6868314,lars_moberg@msn.com

Staffan Sindsjö, 070-5851503

Peter Gyllander, peter@gyllander.net

Pär Lindström, 070-5124801, per.lindstrom@live.se

Per Holmquist, p.holmquist@telia.com, 0532-20383,070-2982444, styrelsen

Styrelse

Ordförande: Kjell Fogelberg, kjell@lomudden.se 0709-582840 Strand 504, 66291 Åmål

Vice ordförande hemsida, Karta: Willy Sangwill,willy@wsingfirma.se, 076-7998492:

Kassör: Jan Widing , enerkullen@gmail.com, 076-3117633 Strand 140, 66291 Åmål

Sekreterare, Margareta Ottosson, margaretaottosson@telia.com , 070-6222182

Käth Larsson , kathan@tele2.se ,0532-511 09, 073-3964352

Sara Alfredsson , sara.elander@tele2.se, 0532-24005,0705820448

Johnny Andersson, fam.johnny.andersson@swipnet.se , 070-5508302

Ralf Jonasson, 0702-129575, ralf.jonasson@telia.com

Magnus Andersson, 070-2300462, magnus.korsbyn@gmail.com

Eva Härdig, eva.hardig@outlook.com, 070-6812384, 0532-27095

Sven Norén, 0735-984488, svnnorn@gmail.com

Styrelsesuppleanter

Per Holmquist, p.holmquist@telia.com, 0532-20383,070-2982444

Lars-Rune Hägg, lars-rune.hagg@telia.com, 0703-257306

Revisorer

Göran Magnusson, goran.magnusson@janfire.com , 070-6902696

Östen Brandt, osten_brandt@telia.com, 0532-24023,070-2685622